DADDY’S («від татка») – якісний український бренд ексклюзивного одягу для малюків. Основною перевагою нашої продукції є мега круті зображення, які створені спеціально для Вас командою дизайнерів-професіоналів. У кожен елемент вкладена ціла філософія, ідея, стиль та настрій, а головне, шалене бажання створити щось унікальне та стильне.

Кожна колекція одягу створюється у лімітованій кількості, аби ваша малеча була дійсно неповторною. Своїм нестандартним баченням ми започатковуємо тренд для сучасних, неординарних і стильних батьків та їх малюків. DADDY’S – це не просто одяг, це речі створені батьками для батьків!

Весь одяг виготовляється тільки з якісних та, головне, натуральних тканин. Для нанесення зображення ми використовуємо лише перевірені технології та екологічно чисті фарби, які гарантують якість та довговічність зображення. Локацією нашого виробництва є славетне, історичне та сповнене ідеями місто Львів, яке надихає нас на створення неповторних речей.

Ми – команда не просто людей з ідеями, а батьків з величезним бажанням створити для власних діток дійсно якісні та стильні речі, поділитись ними з вами – супер-батьками, які бажають вдягати своє «чадо» в український бренд якісного та трендового одягу.

Загальні переваги

Власне виробництво

Пошиття наших виробів – це процес, який реалізовується на власних потужностях швейного виробництва та устаткуванні для нанесення зображень. Це дає нам можливість контролювати абсолютно весь ланцюжок робіт від вибору тканин до кожного стібка та кожного елементу, нанесеного на одяг, аби ви були задоволені результатом.

Все в тренді ЕКО

Наша ціль – зробити якісну та природню продукцію, яка вирізняється гіпоалергенними матеріалами, аби вберегти найважливіше - здоров'я вашого малюка. Тому ми, як батьки, котрі одягають своїх діток у речі власного виробництва, як ніхто це знаємо та максимально контролюємо критерії якості та безпеки.

Кольорова гама

Ми пропонуємо трендову кольорову гаму для наших зображень, намагаючись відійти від стандартних кольорів дитячого одягу, ми створюємо не лише круті зображення, а й пропонуємо модні поєднання кольорів, орієнтуючись на новинки на ринку дорослого одягу.

Власне виробництво

Пошиття наших виробів – це процес, який реалізовується на власних потужностях швейного виробництва та устаткуванні для нанесення зображень. Це дає нам можливість контролювати абсолютно весь ланцюжок робіт від вибору тканин до кожного стібка та кожного елементу, нанесеного на одяг, аби ви були задоволені результатом.

Якісна фурнітура

При пошитті одягу ми особливий акцент ставимо на якість виробу, саме тому використовуємо натуральні нитки, що не втрачають міцності та кольору після чергового прання, наші кнопки перевірені на довговічність, тому це не лише додаткова цікава родзинка для нашого виробу, а фурнітура, яка виконує свою функцію на всі 100%.

Авторські зображення

Усі зображення та ідеї, що реалізовані на наших виробах є абсолютно індивідуальними, створеними дизайнерами з любов'ю та шаленим бажанням запропонувати нашій аудиторії цікавий підхід до стилістики дитячого одягу. Ми пропонуємо неординарні ідеї для стильних батьків, які бажають урізноманітнити гардероб свого малюка.

ШАПОЧКА ТРАНСФОРМЕР

Цікава форма трансформер

Ми підійшли до дизайна прототипу шапочки з усією відповідальністю, аби зробити даний елемент одягу максимально функціональним. Наша шапочка може набувати різного стилістичного вигляду в залежності від вашої фантазії та побажань, а головне буде носитись дітками не один місяць.

Корегування розміру

Так, як ваша малеча росте швидкими темпами, наша шапочка дозволяє корегувати її розмір за допомогою манжета, який розвертається та збільшується, даючи можливість носити шапочку протягом декількох місяців.

ШАПОЧКА СЛІПЕР

Унікальна шапочка для сну

Ця модель шапочки найкраще підійте для найменших наших клієнтів, адже багато хто з батьків знає ситуацію, коли дитина може заснути лише при вимкненому світлі. Наша шапочка дозволяє зробити ефект нічки навіть у денну пору, просто розгорнувши манжет. Прототип шапочки зроблений таким чином, щоб у розгорнутому вигляді ваша малеча вільно дихала за допомогою спеціальної форми, що не закриває носик.

Унікальний дизайн

Так само як і для решти продукції, на наших шапочках зображені стилізовані елементи та казкові герої, що дозволяє підібрати їх під бодік та створити неповторний та модний тандем.

О нас говорят