Категорії
Фільтр товарів
Виробник
11
Колір
98
Для кого
99
Ціна
грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Чоловічки для дівчаток

Чоловічки – один із перших елементів дитячого гардеробу для кожної дитини. Моделі відрізняються особливою функціональністю та різноманітністю. Для батьків чоловічки для дівчаток – це прекрасний засіб відмовитися від пелюшок, забезпечивши маленькій принцесі комфорт та свободу дій.

Одяг, який вдягається на крихіток, формує їхній настрій на цілий день. І не тільки завдяки гарному зовнішньому вигляду, але й внаслідок максимальної зручності. Маленькі красуні будуть радісними та задоволеними, якщо зробити правильний вибір комбінезону.

Переваги чоловічків від Daddys

Запропоновані у каталозі моделі приносять одночасно не тільки комфорт, але й естетичне задоволення. Чоловічки мають приємну колірну гаму. Тому знайти варіант, який гармонійно поєднається з іншими елементами одягу дівчинки, буде неважко.

В нашому інтернет-магазині можна придбати дизайнерські моделі, прикрашені дивовижними аплікаціями чи візерунками. При цьому декор розрахований на вік дитини, тож 100% безпечний. Найпопулярніші варіанти прикрас дівчачих чоловічків:

  • зображення тварин;
  • рослинні орнаменти;
  • квіти;
  • метелики. 
Оригінальні дизайни дозволять виділити маленьку принцесу серед інших. Красивий та зручний одяг допоможе з більшою легкістю, цікавістю та ентузіазмом досліджувати дівчатам навколишній світ. Головне правильно робити вибір.

Підбираючи чоловічок для дівчинки віком до року, особливу увагу треба звертати на матеріали. Представлені на сайті моделі є гіпоалергенними та натуральними за складом тканин. Тому в них шкіра крихітки буде «дихати» та не зазнає подразнень.

Також задля комфорту дитини всі шви пласкі, м’які та розташовані на зовнішній стороні виробу. Такі особливості крою запобігають фізичному подразненню шкіри малечі. З цієї ж причини важливо правильно обрати розмір. Не слід купувати чоловічки «на виріст», оскільки це може спричинити дискомфорт та обмеження рухів.

Всі моделі поділяють на категорії за конструкцією:

  • із закритими/відкритими ніжками;
  • із закритими/відкритими ручками;
  • із застібкою по всій довжині;
  • із застібками лише між ніжками та на комірі.
Залежно від пори року, пропонуються чоловічки з коротким та довгим рукавом, з легких та теплих тканин. Є моделі для повсякденного носіння, є комбінезони для сну, а є варіанти «на вихід». Кожен знайде те, що припаде до душі!