Категорії
Фільтр товарів
Виробник
11
Колір
73
Для кого
91
92
Колекція
114
Ціна
грн

Футболки для новонароджених

Якісні та стильні футболки для новонароджених від DADDYS створюють комфорт у жарку погоду, забезпечують додаткове тепло взимку або холодної осені. При цьому вони також є незамінними в якості домашнього одягу.

Вимоги до футболок для немовлят

Цей різновид дитячого одягу користується популярністю, завдяки високій якості та комфорту. Натуральні моделі підходять навіть новонародженим діткам, які відрізняються особливою сприйнятливістю до алергенів. Головне – правильно обрати футболку.

Існують основні критерії, за якими рекомендується підбирати цей елемент гардеробу немовлят. Серед них:

  1. Фасон/крій. Він повинен бути вільним, щоб припав впору новонародженим малюкам будь-якої комплекції.
  2. Склад. Експерти рекомендують купувати натуральні вироби, тому що футболка є натільним одягом. Також не можна одягати на новонародженого речі, під час виробництва яких використовувалися небезпечні барвники.
  3. Комфорт. Краще, щоб шви на футболках для немовлят були зовнішніми. Якщо ж купуються вироби з внутрішніми швами, то вони мають бути без дефектів і максимально м’якими. Також необхідно, щоб були передбачені зручні та безпечні застібки або вільна й еластична горловина для легкого вдягання дитини.
  4. Розмір. Він не має бути меншим, ніж треба. Інакше футболка може врізатися у піхви або стискати шию малюка.
Для дітей старшого віку (1,5-2 роки) футболки підбираються за такими ж критеріями. Єдине виключення – можна купувати вироби з додатковими візерунками, рюшами, комірцями та різноманітними нашивками.

Вибір матеріалу футболки

Обираючи тканину, рекомендуємо звертати увагу на її властивості. Так бавовна зручна та безпечна в носінні, а головне – гігроскопічна. Льон допомагає підтримувати оптимальний рівень температури тіла. М'яке та натуральне бамбукове волокно добре пропускає повітря, а також відрізняється простотою в догляді.

У свою чергу бавовняні тканини бувають різного способу виготовлення. Інтерлок більш м’який, безпечний та міцний. Рібана – трикотаж з бавовни, який відрізняється додатковою еластичністю за рахунок поверхні в дрібну смужку. Кулір – легка та повітряна тканина, незамінна в літню пору.

Замовляйте трикотажні футболки Daddys! Вони не просто якісні та натуральні, але й відрізняються стильним сучасним дизайном і багатою різноманітністю.